Shishe uji me infuzion frutash 700ml

Ka stok

  • Shishe uji
  • Me infuzion per fruta
  • Material plastik
  • Me kapak
  • Kapaciteti: 700ml
KODI: i23702152 Kategori: ,

SHISHE UJI ME INFUZION FRUTASH

Shishe uji plastike me infuzion frutash, kubash akulli apo gjethe caji etj.

Kapaciteti i madh prej 700 ml jo vetem qe mund te plotesoje nevojat tuaja te perditshme per te pire, por dizajni i shkeputshem ju lejon te vendosni kube akulli, fruta, gjethe caji, etj.

I papershkueshem nga rrjedhjet e ben ate te adaptueshem per cdo ambient ne natyre, shkolle, zyre, apo per ta marre me vete gjate stervitjes.

Shishja e lengjeve me infuzion ju ndihmon te qendroni te fresket dhe te hidratuar per nje menyre jetese aktive.

Specifika:

  • Shishe uji
  • Me infuzion per fruta
  • Material plastik
  • Me kapak
  • Kapaciteti: 700ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

shishe plastike

Main Menu

shishe uji plastike online ne dyqan taxi

Shishe uji me infuzion frutash 700ml