Shirit sfungjeri mbrojtes per femije 2m

990 L

Ka stok

  • Shirit sfungjeri
  • Per cepat e mobiljeve
  • Gjatesi 2 meter
  • Mbron femijet nga goditjet
KODI: i23702111166 Kategori: ,

SHIRIT SFUNGJERI MBROJTES

Shirit sfungjeri mbrojtes per femije ne gjatesi 2 meter. Material shkume gome i trashe, i bute dhe fleksibel i cili mund te pritet ne gjatesine qe deshironi.

Eshte e lehte per t’u perdorur: Pastroni pluhurin, vajin ose dyllin ne tavolinen, ose mobiljet tuaja perpara se te ngjitni shiritin kunder perplasjes.

Prisni shiritin ne gjatesine e deshiruar dhe aplikoni shiritin ngjites te dyanshem ne qoshet ose skajet e tavolines ose mobiljeve te tjera.

I pershtatshem per shumicen e siperfaqeve si druri, qelqi, graniti, qeramika, metali dhe plastika.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Shirita

Main Menu

sfungjer mbrojtes per femije ne dyqan taxi

Shirit sfungjeri mbrojtes per femije 2m