Shirit ngjites i dyfishte Coated tissue tape

290 L1,290 L

1 mm20 mm3 mm
Pastro
KODI: H-9876997 Kategori: ,

SHIRIT NGJITES I DYFISHTE

Shirit ngjites i dyfishte i formuluar per t’u mbajtur mire edhe ne temperatura te larta.

I shkelqyer per aplikime qe kerkojne nje lidhje te forte, qendrueshmeri te shtuar dhe lehtesi trajtimi dhe konvertimi.

Ngjitesi eshte i pershtatshem per lidhjen e nje game te gjere materialesh te ngjashme dhe te ndryshme si druri, metalet, qelqi, letrat, plastika dhe pelhura.

Qendrueshmeri e larte, rezistence ndaj temperatures, me ngjitje te forte, i papershkueshem nga uji.

E disponueshme ne gjatesi prej 3 metra me gjeresi: 1mm, 3mm dhe 20 mm.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

ngjites

Dimensionet

1 mm, 20 mm, 3 mm

Be the first to review “Shirit ngjites i dyfishte Coated tissue tape”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngjites me dy ane double coat shitje online ne dyqan taxi

Shirit ngjites i dyfishte Coated tissue tape

290 L1,290 L

Shto ne Shporte