Shirit drite LED per bagazhin e makines 12V

2,990 L

Ka stok

KODI: i23702111221 Kategori: ,

SHIRIT LED PER BAGAZHIN

Shirit drite LED per bagazhin e makines me ngjites biadeziv qe vendoset lehtesisht. Shume e lehte per t’u instaluar dhe hequr.

Model universal i pershtatshem per cdo makine. Te bukura dhe praktike dritat e dekorimit te makines Led i japin makines suaj nje stil unik, te bukur dhe ne mode.

Perdorimi i llambave te ndritshme dhe fibra karboni qe kursen energji, me ndricim me te larte dhe me shume jetegjatesi.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Shirita

Main Menu

shirit drite led per bagazh ne dyqan taxi

Shirit drite LED per bagazhin e makines 12V