Set tenxheresh | GudenHoff 12 pcs

6,900 L

Ka stok

KODI: set-tenxhere-12-pcs Kategori: , ,

SET TENXHERESH GUDENHOFF 12 PCS

Set i tenxhereve i cili eshte shume funksional per cdo kuzhine shqiptare. Seti vjen me material materiale celiku te pandryshkshem dhe rezistent per nje kohe aftatgjate.

Tenxheret jane te lehta ne peshe gje kjo qe i bene shume prakrike dhe te domosdoshme gjitheandej.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Set tenxheresh | GudenHoff 12 pcs”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere gudenhoff

Set tenxheresh | GudenHoff 12 pcs