Set tastiere mouse A4Tech Fstyler F1512

2,290 L

Ka stok

KODI: h-22900 Kategori: , , ,

SET TASTIERE MOUSE F1512

Set tastiere mouse F1512 nje komplet klasik qe perbehet nga nje tastiere praktike ne perdorim dhe mouse me rezolucion te larte.

Nje vecori e tastieres jane tastet e rrumbullakosura elegante qe ju lejojnë te zgjeroni zonen e punes duke siguruar keshtu shkrimin e sakte dhe te shpejte.

Kompleti eshte kompakt dhe ne te njejten kohe funksional dhe ka nje dizajn simetrik, ndaj eshte i pershtatshem edhe per personat mengjerashe.

Tastiera eshte me lidhje kabllore me PC-ne tuaj. Sensori me precizion te larte ofron gjurmim te sakte mbi cdo tapet kompjuteri.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Mouse, Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Set tastiere mouse A4Tech Fstyler F1512”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere mouse f1512 shitje online ne dyqan taxi

Set tastiere mouse A4Tech Fstyler F1512