Set sperkates portativ tualeti

990 L

Ka stok

  • Set dushi
  • Material: Plastike
  • Ngjyra: E bardhe
KODI: i23110122 Kategori: , ,

SET SPERKATES TUALETI

Set sperkates per tualet me rrjedhje te forte te ujit: Kontrollon presionin e ujit me ane te butonit ne pjesen e pasme.

I pershtatshem edhe per te lare tualetin cdo cep, makinen, qente etj. E bere nga materiali ABS me cilesi te larte, i qendrueshem dhe i sigurt per t’u perdorur.

Seti perbehet nga koka e dushit, tubi fleksibel dhe mbajtesja e kokes se dushit.

Specifika:

  • Set dushi
  • Material: Plastike
  • Ngjyra: E bardhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Set tualeti

Be the first to review “Set sperkates portativ tualeti”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set sperkates uji per tualet ne dyqan taxi

Set sperkates portativ tualeti