Set pjatash me dizenjo te ndryshme

3,490 L

Ka stok

  • Set me 18 pjata
  • Material qeramike
  • Me dizenjo te ndryshme
  • Per gatime te ndryshme
KODI: i23702111125 Kategori: ,

SET PJATASH ME DIZENJO

Set pjatash me dizenjo te ndryshme, te cilat vijne ne tre forma me nga 6 pjata secila.

Te bera nga material rezistent qeramike, perfekte per ti perdorur ne drekat dhe darkat tuaja familjare.

Te disponueshme ne pese dizenjo te ndryshme ne gjendje.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pjata qeramike

Main Menu

set pjatash me dizenjo online ne dyqan taxi

Set pjatash me dizenjo te ndryshme