Set per servirje antipaste me baze rrethore

1,490 L

Ka stok

  • Set per servirje
  • Per antipasta/djathe/embelsira
  • Material druri+celik inoksi
  • 4 thika + baze e rrumbullaket
  • Permasa 34x23cm
KODI: i23702164 Kategori: ,

SET PER SERVIRJE ANTIPASTE

Set ideal per servirje antipaste me baze mbajtese rrethore prej druri.

Dorezat e thikave jane gjithashtu prej druri dhe tehet jane prej celiku inox. Ato jane perfekte per prerjen dhe servirjen e djathit, embelsirave, antipastave te ndryshme. Ideale per prerjen, ruajtjen dhe servirjen e ushqimit.

Me dizajnin e dorezes prej druri, thika e djathit eshte me e rehatshme per t’u kapur dhe pershtatet ne menyre te perkryer me duart tuaja.

Specifika:

  • Set per servirje
  • Per antipasta/djathe/embelsira
  • Material druri+celik inoksi
  • 4 thika + baze e rrumbullaket
  • Permasa 34x23cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Ene Kuzhine

Main Menu

set servirje per antipaste online ne dyqan taxi

Set per servirje antipaste me baze rrethore