Set pastrimi me 5 furca dhe mbajtese

Ka stok

  • Set pastrimi
  • 5 furca dhe mbajtese
  • Material plastik ABS
  • Pesha 400gr
KODI: i23702193 Kategori: , ,

SET PASTRIMI ME 5 FURCA

Mbani enet tuaja dhe kuzhine te paster me kete set pastrimi me furca me doreze kapese dhe mbajtese.

Pastroni tiganet, shishet, bazen e tenxhereve, soben dhe me shume. Furcat arrijne edhe ne cepat me te veshtire per te pastruar cdo papasterti.

Te fuqishme per te hequr yndyren dhe papastertite, duke e bere pastrimin e kuzhines tuaj te lehte.

Specifika:

  • Set pastrimi
  • 5 furca dhe mbajtese
  • Material plastik ABS
  • Pesha 400gr

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Main Menu

set pastrimi me 5 furca online ne dyqan taxi

Set pastrimi me 5 furca dhe mbajtese