Set me tre tabaka druri per servirje

3,690 L

Ka stok

  • Set me tre tabaka
  • Material druri + hekuri
  • Permasa 40x30cm, 35x25cm, 30x20cm
KODI: i237021146 Kategori: ,

SET ME TRE TABAKA DRURI

Set me tre tabaka druri me doreza anesore per kapje me te lehte.

E shkelqyer per te servirur pije dhe ushqime, si caj, kafe, pije, koktej, embelsira etj.

Permasa 40x30cm, 35x25cm, 30x20cm te pershtatshme per te mbajtur ushqime te ndryshme. Lehte per tu mirembajtur dhe pastruar duke perdorur nje lecke te lagur.

Tabakate dekorative jane prej druri dhe metali qe kombinohen ne menyre harmonike per t’i dhene pamje estetike dekorit te shtepise tuaj.

Specifika:

  • Set me tre tabaka
  • Material druri + hekuri
  • Permasa 40x30cm, 35x25cm, 30x20cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare onlinen

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Tabaka

Main Menu

set me tabaka druri ne dyqan taxi

Set me tre tabaka druri per servirje