Set me shishe qelqi per ereza

1,290 L

Ka stok

  • Set me tre shishe
  • Material qelq+kapak bamboo
  • Permasat 150/300/600ml
KODI: i23702111126 Kategori: ,

SET ME SHISHE QELQI PER EREZA

Set kuzhine me shishe qelqi me kapak bamboo te pershtatshme per te mbajtur ereza te ndryshme.

Kontenitoret jane fantastik per ereza, drithera, fruta te thata apo ushqime te tjera.

Bere nga qelqi borosilikat i cilesise se larte, i sigurt dhe i shendetshem. Me trup transparent ku mund te shikoni sasine e ingrediendteve lehtesisht.

Specifika

  • Set me tre shishe
  • Material qelq+kapak bamboo
  • Permasat 150/300/600ml

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

shishe qelqi

Main Menu

shishe qelqi per ereza ne dyqan taxi

Set me shishe qelqi per ereza