Set me kuti paketimi ne forme zemre

Ka stok

  • Materiali: karton
  • Permasat: 25x24x12cm / 22x21x10.5cm / 19x18x9cm
  • Ngjyra: e kuqe, e bardhe
KODI: i23702166 KATEGORIA:

SET ME KUTI PAKETIMI

Set me tre kuti paketimi dekoruese ne forme zemre ne ngjyra te ndryshme.

Te bera nga karton i forte rezistent, i ben ato shume te forta dhe te qendrueshme per nje kohe te gjate per t’u perdorur.

Menyre terheqese dhe shume e bukur per te paketuar lule, cokollata apo dhurata te ndryshme.

Specifika:

  • Materiali: karton
  • Permasat: 25x24x12cm / 22x21x10.5cm / 19x18x9cm
  • Ngjyra: e kuqe, e bardhe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kuti

Main Menu

set me kuti kartoni ne dyqan taxi

Set me kuti paketimi ne forme zemre