Set me aksesore tualeti qeramike

1,290 L

Ka stok

  • Materiali: qeramike
  • Shperndaresi i locionit: 12,5×6,5x8cm
  • Filxhani: 7,5×10,5cm
  • Ene sapuni: 11.2×2.2cm
KODI: i23110118 Kategori: ,

SET ME AKSESORE TUALETI

Set me aksesore tualeti prej qeramike, me dizenjo mermeri ne ngjyre te bardhe , gri, te zeze.

Siperfaqe e bute qe nuk gervisht duart dhe pastrohet lehtesisht.

I pershtatshem per shtepi, hotele, zyra dhe perdorime te tjera.

Seti perbehet nga 4 pjese: mbajtesja e sapunit, dispenser per sapunin e lengshem dhe dy gota per mbajtjen e furceve te dhembeve, pastes, etj.

Specifika:

  • Materiali: qeramike
  • Shperndaresi i locionit: 12,5×6,5x8cm
  • Filxhani: 7,5×10,5cm
  • Ene sapuni: 11.2×2.2cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Set tualeti

Be the first to review “Set me aksesore tualeti qeramike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tualeti me 4 pjese ne dyqan taxi

Set me aksesore tualeti qeramike