Set me 5 thika kuzhine dhe mbajtese

2,890 L

Ka stok

KODI: i23702111171 Kategori: ,

SET ME 5 THIKA KUZHINE

Set i perbere nga 7 pjese, me 4 thika dhe nje gershere kuzhine shume te mprehte gjithashtu dhe mbajtesen e tyre.

Thikat vijne ne madhesi te ndryshme per funksione te shumefishta psh thike per buken , per fruta , perime , mish etj.

Cilesi e larte bere nga celiku inox premium, i forte dhe rezistent. Tehet jane te mprehte dhe te qendrueshem. Mund ti perdorni ne kuzhinen e shtepise apo restorant.

Komoditet dhe siguri gjate perdorimit me kapje te rehatshme dhe doreza qe nuk rreshqasin.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Set Thikash

Main Menu

set me thika kuzhine ne dyqan taxi

Set me 5 thika kuzhine dhe mbajtese