Set me 6 gota per servirje pijesh

Ka stok

  • Gota per pije
  • Material qelqi
  • Permasat : 8x9x6cm
  • Sasia: 6 cope
KODI: i23702150 Kategori: ,

SET ME 6 GOTA PER SERVIRJE

Set elegant me 6 gota xhami, te pershtatshme per servirje pijesh te ndryshme.

Gotat e pijes te bera me xham pa plumb te cilesise se larte, jane te forta dhe te qendrueshme. Dizajni unik dhe i personalizuar me teksture akullnajore jep nje ndjenje unike te mjegulles.

Seti i gotave per servirje eshte nje dekorim perfekt i festave te ndryshme me familjen dhe shoqerine ose nje dhurate e shkelqyer per cdo rast.

Specifika:

  • Gota per pije
  • Material qelqi
  • Permasat : 8x9x6cm
  • Sasia: 6 cope

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Gota

Main Menu

gota per servirje online ne dyqan taxi

Set me 6 gota per servirje pijesh