Set dekorimi me 97 tollumbace Mermaid Theme

Ka stok

  • Set me tollumbace dekori
  • Sasia: 97 cope
  • Forma te rrumbullaketa/bisht sirene/guaska
  • Ngjyra te ndryshme
KODI: i237021145 KATEGORIA:

SET DEKORIMI ME 97 TOLLUMBACE

Set dekorimi per festa ditelindje apo evente te ndryshme me 97 tollumbace me tematike sirene. Pamja plot ngjyra dhe forma te bukura e ben festen tuaj me te paharrueshme dhe unike.

Thjesht fryni tollumbacet dhe fiksojini ne shiritin mbajtes. Tollumbacet mund te mbushen si me helium ashtu edhe me ajer.

Te bera nga latex natyral, jo toksike dhe te sigurta per t’u perdorur per femijet mbi 8 vjec.

Seti perfshin tullumbace te rrumbullaketa shumengjyreshe , nje ne formen bisht sirene, dy ne forme guaske si she shiritin bashke me ngjitesin per te krijuar dekore te ndryshme.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Tullumbace

Main Menu

set me tollumbace me tematike sirene ne dyqan taxi

Set dekorimi me 97 tollumbace Mermaid Theme