Serum vitamine C per fytyren

Ka stok

KODI: i23702188 Kategori: ,

SERUM VITAMINE C PER FYTYREN

Serumi Brightening per fytyren me Vitamine C eshte nje serum i lehte dhe jo i yndyrshem i pershtatshem me te gjitha llojet e lekures.

Permban 6% Illumiscin dhe 3% Stay-C® 50, dy forma te vitamines C per te ndihmuar ne reduktimin e shfaqjes se njollave te moshes, per nje ton lekure me te shndritshme dhe me te njetrajtshme.

Ndriconi dhe rivitalizoni pamjen e lekures. Me vitamine C aktive lekura do kete teksture te njetrajtshme pa njolla dielli dhe shenja te moshes.

Kombinon acidin hialuronik, serumin, proteinat dhe lende ushqyese te tjera, hidraton lekuren, duke e lene ate me te bute dhe me shkelqim.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Serum

Main Menu

vitamine c per fytyren ne dyqan taxi

Serum vitamine C per fytyren