Serum fytyre me Aloe Vera 92% dhe acid hialuronik

990 L

Ka stok

KODI: i-987670 Kategori: ,

SERUM FYTYRE ME ALOE VERA

Serum fytyre me perberje 92%  Aloe Vera. Xheli me i mire per te qetesuar lekuren e irrituar ose te djegur nga dielli dhe lekuren e yndyrshme.

Hidraton dhe zbut thellesisht lekuren. Ai permban 8% ekstrakt te acidit hialuronik i cili ndihmon ne reduktimin e shfaqjes se linjave te holla dhe rrudhave.

Pastron dhe rigjalleron thellesisht lekuren, duke e lene ate te duket me rrezatuese. Permireson elasticitetin e lekures duke i dhene nje pamje te fresket.

Ndihmon per te shpejtuar riparimin e shenjave te akneve me ane te aloesin e cila redukton skuqjen.

I pasur me perberes ushqyes dhe hidratues duke e lene te bute dhe plot shkelqim lekuren tuaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Serum

Ngjyra

Be the first to review “Serum fytyre me Aloe Vera 92% dhe acid hialuronik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

serum aloe vera online ne dyqan taxi

Serum fytyre me Aloe Vera 92% dhe acid hialuronik