Sensor Soap Dispenser K9

5,500 L

Ka stok

KODI: Sensor Soap Dispenser K9 Kategori: , ,

SENSOR SOAP DISPENSER K9

Mbajtës sapuni te lengshem me sensor inteligjentë.

Sterilizimi është më efektiv dhe më i sigurt pa kontakte, duke shmangur keshtu cdo infeksion te mundshem nga kontakti.

Dispenser sapuni me vrimë nxjerrëse për sapun te lengshem me induksion automatik. Model më i përshtatshëm dhe praktik për t’u përdorur. Ekran i madh dixhital,  me definicion të lartë.

Sensor me saktësi të lartë per nje performancë te qëndrueshme dhe te besueshme.

Me kursimin inteligjent të sapunit te lengshem dhe funksionin automatik të shperndarjes se tij.

Përshtatshmëri ndaj temperaturës së mjedisit.

Mbajtese sapuni me kapacitet të madh, cikël më i gjatë jetësor per perdorim.

Specifika

Modeli: K9
Kapaciteti i shishes: 1000mL
Lloji i montimit: I varur në mur
Pesha: 702g
Ndërfaqja: Porta USB Type-c
Saktësia: +/- 0.2c (34-45C, vendoseni në mjedisin operativ për 30 minuta para përdorimit)
Hyrja: DC 5V 1A
Fuqia e produktit: 3W
Lloji sapun i lëngshëm

Be the first to review “Sensor Soap Dispenser K9”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dispenser sapuni te lengshem online shop dyqan taxi

Sensor Soap Dispenser K9

WhatsApp chat