Sensor parkimi me kamer | 2n1

2,500 L

Ka stok

 • Sensori i figurës: CMOS.
 •  Pikselë të përgjithshëm: 640 x 480.
 •  Rezolucioni: 480 linja televizive.
 •  Ndriçimi minimal: 0,1 luks.
 •  Sistemi televiziv: PAL / NTSC.
 •  Këndi: 170 grade.
KODI: sensor-parkimi-me-kamer Kategori: ,

SENSOR PARKIMI ME KAMER 2N1

Sensor parkimi me kamer 2n1, radar të qëndrueshëm ndaj goditjes dhe anti-freeze, CMOS me ngjyra me definicion të lartë për të pare edhe vendet te cilat ju nuk keni mundesi .

Sensor parkimi 2n1 i papershkrueshem nga uji

Sensor radari anti freeze, i papërshkueshëm nga uji, me një diapazon prej 0.3 deri në 2.0m. Qartësia e kamerës gjatë ditës dhe natës nëse është e instaluar saktë është e jashtëzakonshme. Posaçërisht ajo performon mirë në kushte të ndriçimit të ulët.

Alarm të lartë të zhurmës: Sa më afër pengesës, aq më të larta dhe më të shpejtë do te jene sinjalizimet e zërit.
Detektor radari me performancë të lartë, duke matur me saktësi distancën e pengesës. Shfaq të dhënat e kundërta të videos dhe distancës së pengesave në ekranin e monitorit të makinës, duke ju lejuar të kontrolloni me saktësi makinën.

Specifikat: sensor parkimi me kamera
 •  Tensioni i vlerësuar: 12V DC.
 •  Diapazoni i funksionimit: 10.5V ~ 16V DC.
 •  Rryma e vlerësuar: 60mA  .
 •  Zbulimi i Distancës: 0.3—2.0M.
 •  Frekuenca tejzanor: 40KHz
 •  Sensori i figurës: CMOS.
 •  Pikselë të përgjithshëm: 640 x 480.
 •  Rezolucioni: 480 linja televizive.
 •  Ndriçimi minimal: 0,1 luks.
 •  Sistemi televiziv: PAL / NTSC.
 •  Këndi: 170 grade.
 •  Prodhimi i videos: 1.0Vpp video e përbërë me 75 ohm.
 •  Temperatura e punës: -20 – 70 deg. C
 •  Kllapa e rregullueshme për kënd më të mirë të shikimit.

  Gjithçka që ju nevojitet | Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Sensor parkimi me kamer | 2n1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sensor parkimi me kamer 2n1 bli online ne dyqan taxi

Sensor parkimi me kamer | 2n1