Selfie Stick Tripod me Wireless | P40

1,490 L

Ka stok

Shkop per selfie 3ne1

Model portabel dhe i lehte

Ideal per ta marre kudo me vete

Lidhje Bluetooth me smartphonen tuaj

KODI: Selfie-Stick-Tripod-p40 Kategori: ,

SELFIE STICK ME WIRELESS P40

Shkop per selfie me telekomande te integruar wireless, qe do tju mundesoje akoma me shume lehtesi ne shkrepjen e fotografive selfie apo atyre ne grup.

Dizajn kompakt dhe i lehte,  me madhesi ne forme te mbyllur vetem 7,2 inc dhe  gjatesi zgjatje deri në 26,4 inc.

Ideal per ta marre kudo, ne udhetime, sporte ne natyre, per te regjistruar momente dhe kujtime te paharrueshme.

Ka te integruar nje mbajtese telefoni ne pjesen e siperme, te rrotullueshme 360 grade  qe te zgjidhni menyren horizontale ose vertikale te kameres per te marre fotot me te mira me kend.

Eshte i pershtatshem per shumicen e smartphoneve si iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max / XS Max / XS / XR / X / 8 Plus / 8 / 7Plus / 7 / 6Plus / 6, Samsung Galaxy S10 / S9 / S8 / S7 / Note10 / 8 etj.

Ne vetem tre hapa ju do te keni foton perfekte me kete selfie stick, thjesht shtypni gjate per ta ndezur, lidheni me telefonin inteligjent permes Bluetooth dhe me pas shkrepni fotografine.

Beni foto perfekte dhe perjetesoni momentet tuaja me te mira me kete shkop selfie pa kabuj.  Nje kombinim  unik praktik dhe teknologjie ne serbimin tuaj.

Specifika

  • Modeli P40
  • Kapaciteti i baterisë: 70mAh
  • Gjatësia e zgjatjes: 185 mm (Min) -670 mm (MAX)
  • Versioni Bluetooth:  4.0
  • Pesha: 130g

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Selfie Stick Tripod me Wireless | P40”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

selfie stick p40 blerje online dyqan taxi

Selfie Stick Tripod me Wireless | P40