Rubinet elektrik me ekran dixhital ne shitje

3,990 L

Ka stok

Rubinet elektrik me ekran dixhital per te treguar temperaturen. Bere nga material celik inoksi, rezistent ndaj tempereatures se larte.

RUBINET ELEKTRIK ME EKRAN DIXHITAL

Rubinet elektrik me ekran dixhital ideal per vendet ku nuk keni mundesi te perdorni furnizim me uje te nxehte.

Rubineti ka trup prej celiku inoksi rezistent i cili do te furnizoje me uje te nxehte menjehere rubinetat pa pritje te gjate.

Rubinet elektrik me ekran dixhital ne shitje

Instalim i lehte, kordoni i rrymes elektrike mund te lidhet siper ose nen lavaman.

Gryka e ketij rubineti eshte e rrotullueshme ne 180 grade, per me teper prakticitet dhe lehtesi ne perdorim.

Rubineti eshte i pajisur me ekran LED dixhital per te treguar temperaturen e sakte te ujit, shume i qarte ne shikim.

I pajisur me mbrojtje nga mbinxehja dhe tensioni, rubineti do te jete shume i sigurt ne perdorimin e perditshem.

Karakteristika

  • Tensioni: 220-240V
  • Fuqia: 3300W
  • Rryma: 14.3A
  • Rrjedha e ujit per tu aktivizuar: 1.5L / min.
  • Presioni : 0MPa
  • Presioni i ujit: 0,02 -0,6MPa

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Rubinete

Ngjyra

Be the first to review “Rubinet elektrik me ekran dixhital ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rubinet elektrik uji me ngrohje bli online ne dyqan taxi

Rubinet elektrik me ekran dixhital ne shitje