Rreth dekori metalik per evente te ndryshme

5,090 L

Ka stok

  • Rreth dekori
  • Material metalik
  • Per evente te ndryshme
  • Baze e qendrueshme
  • Dimension 2 meter
KODI: i2300661107 KATEGORIA:

RRETH DEKORI METALIK

Rreth dekori per evente te ndryshme bere nga materiali i forte metalik prej hekuri i cilesise se larte. Me baze per te permiresuar qendrueshmerine ne cdo siperfaqe qe do te vendoset.

Mund ta dekoroni me tollumbace te ndryshme, bime, drita LED, gjethe dekoruese etj dhe te krijoni nje sfond mahnites per eventin tuaj.

Sfondi i rrumbullaket eshte i pershtatshem per dasma, ditelindje, fejese, diplomime, pervjetor, apo babyshower.

Specifika:

  • Rreth dekori
  • Material metalik
  • Per evente te ndryshme
  • Baze e qendrueshme
  • Dimension 2 meter

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

dekor

Main Menu

rreth dekori per evente online ne dyqan taxi

Rreth dekori metalik per evente te ndryshme