Router Xiaomi Mi AX1800 ne shitje online

4,900 L

Ka stok

 • Routeri Xiaomi Mi Ax1800
 • Router me 2 antena per mbulim te cilesise se larte
 • Shpejtesia maksimale e transmetimit : 1800 Mb/s
 • Permasat : 247 x 141 x 180 m
KODI: Router-Xiaomi-Mi-AX1800-ne-shitje-online Kategori: , Etiketime: ,

ROUTER XIAOMI MI AX1800

Routeri Xiaomi Mi Ax1800 vjen me shtate antena me amplifikatore qe sigurojne mbulim me cilesi te larte Wi-Fi.

Ky router mund te mbeshtese deri ne 128 pajisje ne te njejten kohe, ne menyre qe puna e tij te mund te sinkronizohet me pajisje te levizshme, kompjuter, laptop, TV, kamera mbikeqyrjeje, madje edhe pajisje te ndriçimit inteligjent.

Shpejtesia maksimale qe mbeshtet pajisja eshte 2180 Mbps dhe te shtata antenat transmetojne nje sinjal te qendrueshem ne distanca te gjata, pavaresisht pengesave.

SpecifikaRouter Xiaomi Mi AX1800 bli online dyqan taxi

 • Frekuenca e punes : Dual Band 2.4GHz, 5GHz
 • Shpejtesia maksimale e transmetimit : 1800 Mb/s
 • Furnizimi me energji elektrike : RAM 256 MB
 • Furnizimi me energji : 2V / 1A
 • Shpejtësia e sinjalit 5GHz deri ne 1201Mbps / 2.4GHz deri ne 574Mbps
 • Permasat : 247 x 141 x 180 m.

  Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Router

Ngjyra

Be the first to review “Router Xiaomi Mi AX1800 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Router Xiaomi Mi AX1800 ne shitje online