Riparues llamarine per makinen | Pops A Dent

2,900 L

Ka stok

Permiresoni sigurine  e makines .
Riparoni deformimet pa boje dhe rremuje .
Riparoni deformimet ne pjesen me te madhe te automjeteve .
Lehte pe tu trajtuar dhe per te riparuar makinen tuaj .
Mund te perdoret dhe per frigorifere, makina larese etj .

KODI: riparues-llamarine- KATEGORIA: Etiketime: , , ,

Riparues llamarine per makinen | Pops A Dent

Riparues llamarine per makinen | Pops A Dent | Car Repair – Blerje online ne Dyqan Taxi

Mjet riparues per makinen .

Riparues llamarine per makinen Pops a Dent dyqan taxi

Gjate perplasjeve makina juaj peson deformime te ndryshme . Tani jeni ju qe mund ti rregulloni keto deformime fare lehte me ate te ketij produkti .
Nje cante praktike dhe e pershtatshme mjetesh , mund ta mbani perhere me vete ne makinen tuaj kete riparues llamarine per makinen .

RIPARO GODITJET

Permiresoni sigurine  e makines .
Riparoni deformimet pa boje dhe rremuje .
Riparoni deformimet ne pjesen me te madhe te automjeteve .
Lehte pe tu trajtuar dhe per te riparuar makinen tuaj .
Riparues i cili mund te perdoret dhe per frigorifere, makina larese etj . 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Riparues llamarine per makinen | Pops A Dent”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Riaprues llamarine per makinen dyqan taxi online car repair porosi online

Riparues llamarine per makinen | Pops A Dent