Raft plastik sistemues multifunksional

2,290 L

Ka stok

  • Me rrota dhe e lehte per t’u transportuar
  • Multifunksionale dhe cilesore
  • Material: plastike
KODI: i23702111236 Kategori: , Etiketime: , ,

RAFT PLASTIK SISTEMUES

Raft plastik sistemues me dy shporta dhe rrota ne baze per te gjitha ambientet e brendshme me shume funksione.

Multifunksional ky raft me shporta eshte i pershtatshem per mbajtjen e rrobave, lodrave, aksesoreve te kuzhines dhe organizimin e sendeve te ndryshme.

Me dy kate , per organizimin e rrobave si psh: peshqiret, rroba te pastra ose jo te pastra, etj. Bere nga materiali PP i cilesise se larte, i thjeshte dhe elegant, nuk permban lende te demshme, me kapacitet te madh mbajtes.

Ne pjesen e siperme mund te perdoret edhe per vendosjen e sendeve tuaja personale si: kreher, make -up, kremra, dispenser, etj.

Mund te perdoret edhe per kuzhinen, per mbajtjen e fruta – perimeve, eneve te ndryshme, etj.

Specifika:

  • Me rrota dhe e lehte per t’u transportuar
  • Multifunksionale dhe cilesore
  • Material: plastike

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Rafte

Main Menu

raft plastik shumefunksional ne dyqan taxi

Raft plastik sistemues multifunksional