Raft plastik me 4 sirtare

2,490 L

Ka stok

  • Materiali plastike
  • Me 4 sirtare
  • I pershtatshem per cdo ambient
  • Permasat: 91*45*38 cm
KODI: i23702111174 Kategori: ,

RAFT PLASTIK ME 4 SIRTARE

Raft plastik me 4 sirtare per te organizuar hapesiren ne shtepine tuaj, dhomat, tualetin apo per ne garazhdin e shtepise.

Gjithashtu i dobishem ne kuzhine, si dhe ne dhomen e gjumit si nje garderobe per te ruajtur te brendshmet, corapet dhe veshje te ndryshme.

Cdo sirtar eshte i pajisur me nje doreze praktike dhe rrotat e montuara ju lejojne ta zhvendosni raftin pa mundim ne cdo pjese te shtepise.

Karakteristika:

  • Materiali plastike
  • Me 4 sirtare
  • I pershtatshem per cdo ambient
  • Permasat: 91*45*38 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Rafte

Main Menu

raft plastik me 4 sirtare ne dyqan taxi

Raft plastik me 4 sirtare