Raft organizues me tre shtresa

3,990 L

Ka stok

  • Raft organizues
  • Material: Plastike
  • Ngjyra: Kafe
  • Dimensionet:93 x 62.5 x 34cm

RAFT ORGANIZUES

Raft organizues qe sherben per te organizuar produkte te ndryshme ne ambiente si: kuzhine, dhome ndenje, sallone bukurie, etj.

Eshte jashtezakonisht i pershtatshem me hapesira ruajtje te larta dhe te hapura dhe mund te levizet lehtesisht me rrota atje ku nevojitet.

Nje raft ideal qe pershtatet ne cdo cep per te mbajtur gjerat tuaja te nevojshme. Sherben edhe per transportin e objekteve nga nje ambient ne nje ambient tjeter.

Specifika:

  • Rezistent ndaj ujit.
  • Montohet shume lehte.
  • Material: Plastike
  • Ngjyra: Kafe
  • Dimensionet:93 x 62.5 x 34cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

raft organizues 93cm online ne dyqan taxi

Raft organizues me tre shtresa