Raft organizues me tre nivele

2,590 L

Ka stok

KODI: i23702111266 Kategori: ,

RAFT ORGANIZUES ME TRE NIVELE

Raft organizues me tre nivele me kapacitet te madh mbajtes per nje organizim me te mire dhe praktik te sendeve te ndryshme ne shtepine tuaj.

E pajisur me rrota me frena per ta levizur me lehte kudo ju nevojitet.

Shufrat mbajtese jane metalike dhe rezistente me shportat mbajtese material plastike ultra e forte dhe jo toksike.

Shportat me dizajn rrjete ofrojne hapesire te mjaftueshme per ruajtjen e aksesoreve te perditshmerise.

Permasat: 88 * 35 * 35 cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

raft magazinimi me tre kate ne dyqan taxi

Raft organizues me tre nivele