Raft muri me kater varese Sweet Home

990 L

Ka stok

  • Raft muri
  • 4 grepa varese
  • Material PVC
  • Permasa 47x8cm
KODI: i23702111142 Kategori: ,

RAFT MURI ME KATER VARESE

Raft muri me kater grepa vares dhe shkrim Sweet Home. Dizajn i integruar i instalimit ne mur per te rritur hapesiren e ruajtjes.

I pajisur me 4 grepa do t’ju ndihmoje te mbani te organizuara palltot, dorezat dhe kapelet tuaja.

Bere nga material plastik PVC shume rezistent ne perdorim do te jete i lehte per tu vendosur dhe pastruar.

Specifika:

  • Raft muri
  • 4 grepa varese
  • Material PVC
  • Permasa 47x8cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare onine 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Rafte

Main Menu

varese muri sweet home ne dyqan taxi

Raft muri me kater varese Sweet Home