Raft metalik dykatesh

2,990 L

Ka stok

KODI: i23702111195 Kategori: ,

RAFT METALIK DYKATESH

Raft metalik dykatesh shumefunksionale per ne kuzhine, tualet, dhome ose zyra.

Bere nga material metalik celik karboni eshte shume rezistente per perdorim afatgjate, e lehte per tu perdorur dhe pastruar.

Shumefunksionale per te permbushur te gjitha nevojat tuaja, pavaresisht nese keni nevoje te ruani derrasat prerese dhe enet e  kuzhines, shampo dhe produkte kozmetike ne tualet, ose libra dhe ushqime ne dhomen e ndenjes.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Rafte

Main Menu

raft metalik per kuzhine ne dyqan taxi

Raft metalik dykatesh