Raft kendor organizues dhome

4,890 L

Ka stok

  • Raft kendor organizues
  • Permasat: 55x40x122cm
  • Materiali: dru + metal
KODI: i237021157 Kategori: ,

RAFT KENDOR DHOME

Raft kendor dhome i cili sherben si organizues per sendet e ndryshme dhe si dekor.

Perdorni hapesiren ne cepat e dhomave per ruajtje te sendeve, luleve, bimeve etj me kete raft.

Ne ngjyre kafe te erret me shufra te zeza metalike me permasa 55x40x122cm.

Specifika:

  • Raft kendor organizues
  • Permasat: 55x40x122cm
  • Materiali: dru + metal

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Rafte

Main Menu

raft kendor dhome online ne dyqan taxi

Raft kendor organizues dhome