Raft druri dekorues per murin me varese

690 L

Ka stok

KODI: i23702111117 Kategori: ,

RAFT DRURI DEKORUES

Raft druri dekorues per murin me varese. Eshte nje zgjedhje e bukur dhe praktike per arredimin e shtepise.

Ky raft dekoruese eshte i pershtatshem per kuzhinen, dhomen e ndenjes, dhomes se gjumit, zyre ose restorante.

Montim i thjeshte me dy litare te rregullueshem me varje nga grepa (te perfshire). Vendosni librat, lulet apo aksesore te ndryshem dekori per ti dhene nje pamje tjeter ambienteve tuaja.

Specifika:

  • Materiali:Druri
  • Permasat: 35*13.8*0.7
  • Ngjyra: kafe

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Rafte

Main Menu

raft druri per dekorim ne dyqan taxi

Raft druri dekorues per murin me varese