Prize elektrike me 4 porta Usb Zgjatues LDNIO

1,790 L

Ka stok

KODI: SE-6403 Kategori: ,

PRIZE ELEKTRIKE ME 4 PORTA USB

Prize elektrike me kater porta usb dhe gjashte porta AC te zakonshme sherben si zgjatues per vende ku nuk ka mjaftueshem priza.

Me kombinim te portave usb dhe prizave universale eshte zgjatuesi i persosur per perdorim ne nje ambient zyre ose shtepie.

Kater portat USB kane dalje maksimale prej 17W (5V/3.4A).

E pajisur me nje buton ndezes/fikje qe mund ta perdorni per te furnizuar ose nderprere energjine elektrike.

Specifika:

  • Rryma e vleresuar: 10A
  • Gjatesia e kabllit zgjatues: 2 m
  • Me 4 porta USB
  • Me 6 priza AC
  • Materiali: ABS
  • Rryma e vlerësuar: 10A
  • Tensioni nominal: 250 V
  • Fuqia e vleresuar: 2500 W

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Prize elektrike

Fuqia Watt

2500w

Ngjyra

Be the first to review “Prize elektrike me 4 porta Usb Zgjatues LDNIO”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

prize elektrike ldnio 6 porta online ne dyqan taxi

Prize elektrike me 4 porta Usb Zgjatues LDNIO