Pritese shiu dhe ere per dyer makine

2,490 L

Ka stok

KODI: i23702111167 Kategori: ,

PRITESE SHIU PER DYER MAKINE

Pritese shiu per dyer makine te pershtatshme me thuaje te gjitha modelet e makinave .

Bere nga material plastik akrilik me cilesi te larte, eshte shume fleksibel dhe jo i lehte per t’u thyer, duke lejuar qe ajri i paster te qarkulloje duke parandaluar hyrjen e shiut dhe duke permiresuar ajrosjen ne cdo kusht moti.

Nuk kerkon pajisje speciale ose shpime pasi funksion me shirit ngjites. Fillimisht fshini siperfaqen e dritares lereni te thahet dhe me pas vendosni shiritin ngjites.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Aksesore Makinash

Main Menu

mbrojtes shiu per dyer makine ne dyqan taxi

Pritese shiu dhe ere per dyer makine