Prerese pice inoksi ne forme disku

890 L

Ka stok

  • Prerese pice
  • Ngjyra: silver + e zeze
  • Materiali: celik inoks
  • Dimensionet: 20.5 x 7 cm
KODI: i2370211195 Kategori: ,

PRERESE PICE INOKSI

Pajisje prerese per pice me dizajn klasik ne forme disku bere nga material inoksi.

Preresja ka teh te mprehte per te prere ne pak caste brumin, me doreze komode ne perdorim.

Bere prej celiku inoks te cilesise ushqimore per kontakt te drejtperdrejte me ushqimin. Asnje ushqim nuk do te ngjitet me rrotullen prerese.

Shume i dobishem ne kuzhinen tuaj do te prese lehtesisht kore te cdo madhesie dhe ushqime te ndryshme si byreke, djathe, embelsira, waffle, sanduice, brume biskotash dhe picen tuaj te shijshme.

Specifika:

  • Prerese pice
  • Ngjyra: silver + e zeze
  • Materiali: celik inoks
  • Dimensionet: 20.5 x 7 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

pllake prerese

Main Menu

pajisje per prerje pice online ne dyqan taxi

Prerese pice inoksi ne forme disku