Powerbank per smartphone 20000mAh LP291

1,190 L

Ka stok

  • Powerbank portabel
  • Kapacitet 20000mAh
  • Tre porta Usb
  • Drite LED
KODI: i232305 Kategori: ,

POWERBANK 20000MAH LP291

Powerbank universal per pajisjet tuaja inteligjente.

Origjinal, i shpejte me 3 porta USB dhe kapacitet te larte prej 20000 mah.

Prodhim efikas dhe te qendrueshem te fuqise dalese per te karikuar shpejt telefonin kudo ndodheni.

Specifika:

  • Powerbank portabel
  • Kapacitet 20000mAh
  • Tre porta Usb
  • Drite LED

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Power Bank

Be the first to review “Powerbank per smartphone 20000mAh LP291”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powerbank 20000mah online ne dyqan taxi

Powerbank per smartphone 20000mAh LP291