Powerbank magnetik 10000mAh McDoodo

3,390 L

Ka stok

  • Powerbank per smartphone
  • Me kllape mbajtese
  • Dizajn magnetik
  • Baze mbeshtetese per telefonin tuaj
KODI: i232300 Kategori: ,

POWERBANK MAGNETIK 10000MAH

Powerbank magnetik per te karikuar smartphonen tuaj me kapacitet 10000mAh.

Ky power bank ka funksion terheqes magnetik me vale dhe nuk ka nevoje per kabllo shtese per te karikuar iPhone 13.

Pjesa e pasme sherben si baze mbajtese, mund te hapet me ane te kllapes dhe te fiksohet mbi tavolinen tuaj.

Ana e siperme eshte nderfaqja Type-C, hyrje dhe dalje.

Kllape e palosshme e integruar me kend te madh hapjeje dhe mbylljeje, i pershtatshem per mbeshtetjen e telefonit.

Specifika:

  • Powerbank per smartphone
  • Me kllape mbajtese
  • Dizajn magnetik
  • Baze mbeshtetese per telefonin tuaj

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Power Bank

Be the first to review “Powerbank magnetik 10000mAh McDoodo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powerbank mcdodo online ne dyqan taxi

Powerbank magnetik 10000mAh McDoodo