PowerBank 10000mAh Yosonda YXD-A135

1,390 L

Ka stok

  • PowerBank 10000mAh
  • Yosonda YXD-A135
  • Me kater fisha karikimi
  • Ekran dixhital

 

KODI: i232300089 Kategori: ,

POWERBANK 10000MAH YXD-A135

Powerbank Yosonda per te karikuar te gjitha pajisjet tuaja elektronike.

Kapaciteti i baterise eshte 10000 mAh. Bateri litium me cilesi te larte per te plotesuar te gjitha nevojat e karikimit.

E pajisur me kater kabllo karikimi te integruara te llojeve te ndryshme. Me performance te shkelqyer per karikimin e te gjitha llojeve te pajisjeve inteligjente me siguri te larte dhe besueshmeri.

Me nje ekran dixhital qe tregon kapacitetin e baterise.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Power Bank

Main Menu

yosonda yxd a135 power bank 10000mah online ne dyqan taxi

PowerBank 10000mAh Yosonda YXD-A135