Power Bank 12000mAh | Fast Charge PY 500

2,490 L

Ka stok

 • Me Dizajn te sofistikuar.
 • Praktik dhe i vogel.
 • Mund t’a merrni kudo me vete.
 • Kapaciteti i baterisë: 12000 mAh.
 • Perberja e baterise: Li-Polimer.
 • Input: 5V.
 • Output: DC 5V.
KODI: power-bank-PY-500 Kategori: ,

POWER BANK 1200mAh FAST CHARGE

Power Bank 12000mAh teper i fuqishem dhe i sigurt per karikimin e telefonit tuaj. Me nje dizajn te sofistikuar dhe praktik i cili do ju beje te ndiheni komod per t’a marre me vete kudo qe shkoni.

Power Bank me opsione mbrojtese te telefonit tuaj ne cdo moment. Mund t’a merrni me vete kudo qe te shkoni. Nese jeni duke kerkuar nje produkt teper efikas dhe me dizajn unik dhe portabel atehere Power Bank PY500 eshte produkti i duhur per ju.

Me nje kapacitet baterie te larte prej 12000mAh i cili do t’a mbaje baterine e telefonit tuaj ne gjendjen me te mire.

Specifikat:power bank 12mah fast charge bli online dyqan taxi
 • Kapaciteti i baterisë: 12000 mAh.
 • Perberja e baterise: Li-Polimer.
 • Input: 5V.
 • Output: DC 5V.
 • Koha e karikimit: 11-13 orë.
 • Thellësia 16,2 mm x 145 mm x 72 mm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

,

Lloji

Power Bank

Be the first to review “Power Bank 12000mAh | Fast Charge PY 500”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mobile Power Bank 12000mAh bli online dyqan taxi

Power Bank 12000mAh | Fast Charge PY 500