Power adapter 12v 1a | Karikues

990 L

Ka stok

Gjatësia e kabllit: 1.2M
Dalja: 12V DC 1A
Hyrja: 100-240V AC 50 / 60Hz
Madhësia e lidhësit të adaptorit të daljes: 5.5 mm x 2.1 mm

KODI: power-adapter-12v-1a KATEGORIA:

POWER ADAPTER 12V 1A

Power adapter 12V 1A i cili mund te përdoret për të furnizuar me energji elektrike pajisje te ndryshme.

I përshtatshëm për Router Wireless, ADSL, kamerat e sigurisë. Furnizimi me energji audio / video.

Tensioni i daljes është 12V. Rryma maksimale e daljes arrin deri ne 1A. Me nje material cilesor dhe teper rezistent.

Efikasitet i lartë dhe konsum i ulët i energjisë. I pershtatshem për përdorim të gjatë.

Mbrojtje nga tensioni i larte i pajisjes inteligjente për mbrojtje nga mbitensioni, temperatura dhe qarku i shkurtër.

Be the first to review “Power adapter 12v 1a | Karikues”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

power adapter 12v 1a online dyqan taxi

Power adapter 12v 1a | Karikues