Pompe fryrese per makina XO CZ012

5,290 L

Ka stok

  • Tensioni i hyrjes: 12 V
  • Fuqia: 120 W
  • Rrjedha e ajrit 20 l/min
  • Gjatesia e kabllit: 3 metra
  • Funksioni: zbulimi i presionit te gomave, pompa, drita e nates
  • I pershtatshem per goma makine,biciklete, motociklete, dyshek ajri,kajak etj.
  • Madhesia: 172*70*55mm
KODI: h2322006 Kategori: ,

POMPE FRYRESE XO CZ012

Kjo pompe fryrese e pershtatshme per fryrje te gomave te makines motorrit apo bicikletes do jete shoqeruesi juaj me i mire ne rruge per mirembajtjen e gomave.

E projektuar me teknologjine me te avancuar, kjo pompe kompakte dhe e lehte i fryn pa mundim gomat tuaja me lehtesi dhe saktesi.

I pajisur me sistem inteligjent te zbulimit te presionit, CZ012 ndalon automatikisht kur arrihet niveli i deshiruar i presionit, duke parandaluar mbi fryrjen.

Ekrani i tij LCD shfaq lexime te presionit ne kohe reale. I shpejte dhe efikas, i afte per te fryre nje gome standarde ne vetem pak minuta.

Dizajni i tij elegant dhe i levizshem lejon ruajtjen e lehte ne automjetin tuaj, duke siguruar qe te jeni te pergatitur per cdo emergjence te papritur te gomave.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi |  Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Pompe

Main Menu

pompe fryrese makinash online ne dyqan taxi

Pompe fryrese per makina XO CZ012