Pjatance qeramike me ndarje per snack

990 L

Ka stok

  • Pjatance per snack
  • Material qeramike
  • Me pese ndarje
  • Diameter 30cm
KODI: i237021123 Kategori: ,

PJATANCE QERAMIKE ME NDARJE

Pjatance qeramike e bardhe me pese ndarje per servirjen e snacks ose qerasje te ndryshme.

Diametri 30 cm e ben te pershtatshem per mbajtjen e llojeve te ndryshme te qerasjeve, frutave te thata, snackeve te ndryshem.

Pjata e thjeshte prej porcelani ne ngjyre te bardhe i pershtatet cdo dekori per perdorim te brendshem ose te jashtem.

5 ndarjet do te sigurojne qe te keni hapesire te mjaftueshme per te sherbyer nje shumellojshmeri ushqimesh.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pjata qeramike

Main Menu

pjatance qeramike per servirje online ne dyqan taxi

Pjatance qeramike me ndarje per snack