Pjata dekorative per evente

Ka stok

  • Pjate dekorative
  • Rruaza anesore silver
  • Permasat: 32cm
KODI: i23702111150 Kategori: ,

PJATA DEKORATIVE PER EVENTE

Pjata dekorative me rruaza silver te pershtatshme per evente te ndryshme.

E dekoruar bukur me nje dizajn perfundimi me rruaza, do te sjelle elegancen dhe luksin ne cdo feste qe ju nevojiten.

Pjatat vijne me nje diameter 32 cm dhe trashesi rreth 2 cm. Bere nga  material qelq rezistent per perdorim afatgjate.

Specifika:

  • Pjate dekorative
  • Rruaza anesore silver
  • Material qelq
  • Permasat: 32cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Pjata qeramike

Main Menu

pjate dekori per evente ne dyqan taxi

Pjata dekorative per evente