Pince shumefunksionale 10 inch

Ka stok

  • Pince shumefunksionale
  • Madhesia: 10 inch
  • Materiali: celiku me mates 45
  • Perdorimi: Heqja dhe fiksimi i vidhave dhe dadove
KODI: i237021174 Kategori: ,

PINCE SHUMEFUNKSIONALE

Pince shumefunksionale 10 inch me pince mbyllese dhe kapese shtrenguese.

Dizajni i nofulles se lakuar aplikon presion maksimal ne te kater cepat e dadove ose kokave te bulonave duke e bere ate ideale ne perdorime te ndryshme.

Doreze ergonomike gome per rehati ne kapje kur perdorni kete pince. Finitura me cilesi te larte kromi i ben keto pinca rezistente ndaj ndryshkut.

Te pershtatshme per tu perdorur ne nje sere materialesh si pelhure, lekure, plastike, akrilik, kanavace, kamoshi dhe me shume.

Specifika:

  • Pince shumefunksionale
  • Madhesia: 10 inch
  • Materiali: celiku me mates 45
  • Perdorimi: Heqja dhe fiksimi i vidhave dhe dadove

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pince

Main Menu

pince shumefunksionale 10inch online ne dyqan taxi

Pince shumefunksionale 10 inch