Peshqir Prima, pambuk, Rozë

990 L

Ka stok

161243-1

KODI: 3838716556095 Kategori: , ETIKETIMI:

Peshqir Prima

  • Kodi: VP0401.
  • Material pambuku i bute qe perkedhel lekuren tuaj.
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen e shkëlqyeshme.
  • Dizanj i bukur.
  • Lahet ne 60 grade.
  • Dimensione: 70 x 140 cm.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Prima, pambuk, Rozë”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Prima, pambuk, Rozë