Peshqir per fytyren

490 L

Ka stok

  • Peshqiret jane material 100% pambuk.
  • Perthithin mire lageshtiren dhe thahen shpejte.
  • Jane te bute ne perdorim.
  • Dimesionet: 45 x 85 cm.
KODI: t0980 Kategori: , ,

Peshqire pambuku per fytyren

Peshqire pambuku me material te plote ideal per pastrimin e fytyres.

Mund te perdoren per te gjithe tipet e lekures pasi nuk shkaktojne irritim ose acarim te lekures.

Perthith mire dhe shpejt lageshtiren.

Lahen lehtesisht ne lavatrice.

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Peshqir per fytyren”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu