Peshore personale me ekran dixhital

Ka stok

 • Cilesi e larte ndertimi
 • Gama e matjes: deri 180 kg
 • Saktesia e matjes: 100g
 • Treguesi i mbingarkeses
 • Xham i temperuar me trashesi 6 mm
 • Permasat e ekranit: 35 x 16 mm
KODI: e23702101 Kategori: ,

PESHORE PERSONALE ME EKRAN DIXHITAL

Peshore personale me ekran dixhital elektronik te lehte per t’u lexuar dhe nje baze xhami te temperuar shume rezistent.

E pajisur me funksionin jashtezakonisht te dobishem AUTO OFF – ne menyre qe peshorja te kaloje ne modalitetin e fjetjes kur nuk perdoret.

E ndertuar me 4 sensore me precizion te larte, duke dhene rezultate me nje saktesi te larte. Kapaciteti i ngarkeses maksimale eshte deri ne 180 kg.

Specifika:

 • Cilesi e larte ndertimi
 • Gama e matjes: deri 180 kg
 • Saktesia e matjes: 100g
 • Treguesi i mbingarkeses
 • Xham i temperuar me trashesi 6 mm
 • Permasat e ekranit: 35 x 16 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Peshore

Main Menu

peshore personale online ne dyqan taxi

Peshore personale me ekran dixhital