Peshore elektronike smart personale Deko

1,990 L

Ka stok

  • Peshore smart DEKO
  • Materiali: Xham i forte
  • Ekran LCD
  • Pesha maks 180kg
  • Permasat: 26 x 26 cm
KODI: i23702111185 Kategori: , ,

PESHORE SMART PERSONALE

Peshore elektronike smart personale Deko, perfekte per te gjithe ata qe duan te kujdesen per shendetin dhe peshen e trupit te tyre.

Vjen me nje dizajn elegant teper fin me platforme xhami te temperuar ne ngjyre te zeze me trashesi 4 mm, material ABS dhe me ekran LCD.

Sherben jo vetem per te matur peshen por edhe perqindjen e dhjamit ne trup, BMI, muskujt skeletore, peshen trupore, ujin ne trup, masen e kockave, shkallen e dhjamit visceral, BMR.

Peshorja smart me ekran LCD dhe lidhje Bluetooth lidhet me aplikacionin e telefonit celular me nje celes te vetem. Ne momentin qe jeni duke matur peshen mbi peshore, celulari do te shfaqe te dhenat e funksioneve te ndryshme.

Nepermjet saj mund te gjurmoni perparimin tuaj gjate javeve, per deri ne 8 persona te regjistruar ne te

Specifika:

  • Peshore smart DEKO
  • Materiali: Xham i forte
  • Ekran LCD
  • Pesha maks 180kg
  • Permasat: 26 x 26 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Peshore

Main Menu

peshore personale smart deko ne dyqan taxi

Peshore elektronike smart personale Deko